KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16363045
nr 1636 3045
Gunnar Zilo
(1885-1958), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 56, Kaktusar. Olja på pannå, 41x30 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Gunnar Zilo, svensk målare, tecknare född 1885, död 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:26:07
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)